.

.

Westinghouse Осветлување 5186000 10 (65-Вати Еквивалент) 4-Инчен Плоштадот LED вградна светилка Dimmable Топло Бела Енергија Ѕвезда, Трим Тенок Вдлабнати Светлина Колекции, 4 Инчи

Westinghouse Осветлување 5186000 10 (65-Вати Еквивалент) 4-Инчен Плоштадот LED вградна светилка Dimmable Топло

евалуација:

DEN 588.24
Од стока
Во магацинот

Се направи преминот на Westinghouse LED светилки, одличен избор за вашиот замена потреби.Производ референтен број 51860.000 просечната номинална часа.Енергетски ефикасни LED заменува со 65 вати блескаво и се користи само 10 watts на енергија, чување до 85%.Долготрајни интегрирани Led диоди трае до 50.Совршен за реконструирам и нова градба, оваа трајни LED вградна светилка е дизајниран за флексибилни возачот на позиционирање со 26 инчи хранат жица меѓу светлината и надворешни возачот, како и пресврт заклучување приклучок, кој обезбедува лесна инсталација.На Westinghouse 10-Вати Dimmable 2700 K 4-Инчен Тенок Плоштадот Вдлабнати LED вградна светилка карактеристики на елегантни, низок профил, што совршено се вклопува во плитки тавани.

Детални спецификации

Додатоци на производи