.

.

Пер Имајќи GR211-34 GR200 Серија Вметнете Лого, Relubricable, Зафат-тоа 360 степени Заклучување Јака, Еден Усна Печат, 2-1/8 се Роди, 25 mm Широк Внатрешен Прстен, 61.7 mm Сферични Надворе?

Пер Имајќи GR211-34 GR200 Серија Вметнете Лого, Relubricable, Зафат-тоа 360 степени Заклучување Јака, Еден Усна

евалуација:

DEN 2296.56
Од стока
Во магацинот

Стандарден капацитет.Relubrication ритам со масло дупка на заклучување јака страна.Анти-ротација pin на спротивната страна маснотии ритам.Црна оксид Позлатен внатрешниот и надворешниот прстени.Стандард Печат : КОНТРОЛА-ТОА 360 степени.Стандарден капацитет црна оксид позлатен вметнете имајќи.

Детални спецификации

Додатоци на производи