.

.

Жените Mens Магнетни Хривнија за Артритис, Болка, Сребро Волфрам Мода Шарм Магнетна Терапија Хривнија

Жените Mens Магнетни Хривнија за Артритис, Болка, Сребро Волфрам Мода Шарм Магнетна Терапија Хривнија

евалуација:

DEN 527.76
Од стока
Во магацинот

100% ПРОТИВАЛЕРГИСКИ : Овој метал бразлетна е направен од премиум Волфрам, олово & никел слободни, нема да ја иритираат вашата кожа.МАГНЕТНА ТЕРАПИЈА ПРИДОБИВКИ : Помага во намалување на заморот и напнатоста во мускулите.Ја подобрува циркулацијата на крвта, енергија, рамнотежа и спиење природно лекување болка во карпален тунел, рака, зглобовите и спортски зглобовите.СТИЛСКИ ДИЗАЈН : Совршен за унисекс, лесно да одговара со сите видови на облека, да се види и додатоци.Погоден за банкети, секојдневниот живот, одмори, партии.УНИСЕКС : Оваа рамнотежа нараквици има едноставен дизајн кој може да се носи од страна на мажите и жените, кој е совршен подарок за било пријател или близок.Големина?7.5"-8.5" РИЗИК НАБАВКА : Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Име?Волфрам со нерѓосувачки хривнија Магнети : 10pcs магнетни Секој магнетни повеќе : Позлата?ПИС позлата Големина?7.5"-8.5" Камен?9pcs CZ камен .

Детални спецификации

Додатоци на производи