.

.

Heaboli 2К Двојна Цртичка Cam Wi-Fi Built-in GPS , Пред и во Внатрешноста на Автомобилот Камера Рекордер со Инфраред Ноќ Визија, 4 IR-Led диоди, 2 LCD, Sony Сензор, G-Sensor, Паркинг Режим, Јамк

Heaboli 2К Двојна Цртичка Cam Wi-Fi Built-in GPS , Пред и во Внатрешноста на Автомобилот Камера Рекордер со

евалуација:

DEN 2399.76
Од стока
Во магацинот

Ние дизајниран и развиен мобилен стан, па тоа повеќе не е грижа дали тоа добро функционира со вашиот телефон.Во комбинација со Ф1. 【Уникатен GPS Магнетни Заградата】Dashcam со магнетни заградата е полесно да се инсталира и за тоа има подобар изглед, а најдобро е дека тоа ви овозможува да ги тргнеме на cam од заградата слободно и погодно. Препорачливо е да ја прилагодите чувствителноста на ниво на G-сензор за "Медиум" за да се избегне снимањето премногу заклучен видеа кои ќе предизвика недоволна SD-картичката.Јамка Снимање ви обезбедува 24/7 следење без било каков одмор. SD-Картичка не е вклучена, ве молиме да ја форматирате картичката на вашиот компјутер и цртичка cam пред употреба. 【Uber / Lyft / Такси Камера со 2" LCD Екран】На rideshare камерата е опремена со 2" LCD екран.Лесна Циклус На Снимањето.Совет : портата за Micro usb На GPS заградата се користи за полнење на камерата, и Мини usb порта на камерата може да ви помогне да се поврзете на компјутер директно да ги видите и да зачувате видеа.Heaboli HP68 е далеку понапред од другите цртичка камери со ноќно на пазарот за следниве причини : .Цртичка cam Автомобил Charger User Прирачник Магнетни GPS Mount Electrostatic Филм *2 Double-двострано Лепило *2 Trim Pry Алатка + Кабел Fixer *5. 【170°+150° Широк Агол】пред камера и внатрешни работи камера записи истовремено во 170°,150°, која покрива над 6 ленти, ефикасно го намалуваат слепа точка.Возење пат, ширина, longitudedriving брзина.Во споредба со другите цртичка камери кои тврдат дека имаат напредни функции и водечки параметри, Heaboli HP68 dashcam носи следниве дарови : .HP68 е Heabolis првиот тешка категорија 2К Wi-Fi, GPS двојна цртичка камери.И 150° широк агол на снимање се реализира во кабината, помагајќи ти да се господар на сè, речиси и да нема слепи точки!.Изградена во GPSMagnetic Заградата. 【Инфраред Ноќ Визија】табла камерата е врз основа на Sony IMX335 сензор.Камерата во внатрешноста може да биде исклучено и посебно; Mute копчето помага во остварување silent снимањето, кој те оставам со приватен простор.Heaboli HP68, на безпогрешен избор за семејно патување, Uber, Lyft и Такси возачи, која ја доловува секој детал во слабо осветлување состојба, вклучително и на предната автомобил табличка, во близина на патот знаци и сè што се случи во кабината. Точни GPS информации за возење процеси.Без Слепа Точка.Супер Ноќ Vision Novatek Processor Dual Sony Sensors24 Hrs безбедност мониторинг Итни заклучување recording Customized Верзија На Ексклузивни Wi-Fi APPREAL 2К (предна камера) + 1080 P (внатрешни камера).Верувам дека Е Јасно од Клучно значење Снимката е доволно да се спротивстави на било лага во Судот.острината на видео како на денот во ниско-светло средини.Други цртичка камери на пазарот : треба да го вметнете SD во компјутерот за да ги видите и да го зачуваш видео. Ексклузивни и Прилагодени на Wi-Fi АПЛИКАЦИЈАТА дали сето тоа за вас!.

Детални спецификации

Додатоци на производи