.

.

401-AANK TNC Вистински 401-AANK / 3JYCT 1TB 25 7mm MLC Лаптоп mSATA SSD за

401-AANK TNC Вистински 401-AANK / 3JYCT 1TB 25 7mm MLC Лаптоп mSATA SSD за

евалуација:

DEN 13752.00
Од стока
Во магацинот

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Опфаќа нова Цврста Состојба диск на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад. 401-AANK TNC Вистински 401-AANK / 3 JYCT 1 TB 25 7mm MLC Лаптоп m SATA SSD за.

Детални спецификации

Додатоци на производи