.

.

12 Компјутери Туш Завеса Куки Ѕвони Ти си Мојот Сонце Sunflowers за Бања Туш Прачки Завеса и Лагер

12 Компјутери Туш Завеса Куки Ѕвони Ти си Мојот Сонце Sunflowers за Бања Туш Прачки Завеса и Лагер

евалуација:

DEN 599.76
Од стока
Во магацинот

Ние го избере најдобриот материјали да се направи нашите производи, па нашите клиенти да се чувствуваат квалитетот и да се увери дека нашите производи ќе трае нив цел живот. [Моден Дизајн] Видови на уникатен дизајн за да бидете сигурни дека секој може да го најдете вашиот омилен туш завеса куки, прекрасен дизајн може да ги красат вашиот туш род и бања.Сите наши производи се најубаво дизајн не само што ќе изгледа како голем дел од décor, но исто така да додадете функционалност на вашиот дом.Кука дијаметар е околу 1. [Производ Големина] Кристално стакло дијаметар-1.HEOEH туш завеса куки.Тие се направени од не 'рѓосувачки челик и кристално стакло, polyresin материјал, што е исклучително издржлив и' рѓа отпорни.1" (8-28mm) дијаметар род.Ако имате било каков проблем, или сугестија, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас слободно, ние обезбеди пријателски, лесна-за-се постигне поддршка за вас.Тоа ќе се вклопи во поголемиот дел туш завеса прачки за изработка на овој туш куки се многу практични.

Детални спецификации

Додатоци на производи