.

.

КУТИЈА САД BMFL22182KSK Делукс Литература Mailers, 18 Ширина, 2.75 Висина, 22 Должина, Kraft (Пакување од 450)

КУТИЈА САД BMFL22182KSK Делукс Литература Mailers, 18 Ширина, 2.75 Висина, 22 Должина, Kraft (Пакување од 450)

евалуација:

DEN 87.84
Од стока
Во магацинот

Функција заштитна страна клапи и пред надвор навивам затворање.Максимална заштита за вашите најважни документи.Произведени од силна 200#/ECT32-Б kraft брановидни.Assembles во секунди без лента, лепак или staples.Бродови и продавници рамен да се зачува простор. 22" x 18" x 2 3/4" Kraft Делукс Литература Mailers.Функција заштитна страна клапи и пред надвор навивам затворање.Максимална заштита за вашите најважни документи.Произведени од силна 200#/ECT32-Б kraft брановидни.Assembles во секунди без лента, лепак или staples.Бродови и продавници рамен да се зачува простор.Димензии наведени се во внатрешноста искористен простор.Максимална заштита за вашите најважни документи!Пред заклучување табови и од страна на клапи обезбеди редење сила и превозот за безбедност.

Детални спецификации

Додатоци на производи