.

.

КУТИЈА САД BML12104SK Литература Mailers, 10 Ширина, 4 во Височина, 12 Должина, Бела (Пакување од 700)

КУТИЈА САД BML12104SK Литература Mailers, 10 Ширина, 4 во Височина, 12 Должина, Бела (Пакување од 700)

евалуација:

DEN 374.40
Од стока
Во магацинот

Совршено се вклопуваат за вашиот литература парче, без трошок на сопствен картон.Assembles во секунди без лента, лепак или staples.Силна 200#/ЕКТ-32-Б бела брановидни изградба.Бродови и продавници рамен да се зачува простор.Димензии наведени се во внатрешноста искористен простор. 12" x 10" x 4" Литература Mailers.Совршено се вклопуваат за вашиот литература парче, без трошок на сопствен картон.Assembles во секунди без лента, лепак или staples.Силна 200#/ЕКТ-32-Б бела брановидни изградба.Бродови и продавници рамен да се зачува простор.Димензии наведени се во внатрешноста искористен простор.Совршен избор за безбедно mail или брод печатени објекти, бизнис форми, врзива, каталози, стационарни и списанија, без трошок на сопствен картон.

Детални спецификации

Додатоци на производи