.

.

Рачно Насликани еден од Еден Вид руската Лак Кутија Момче Носи Капа Магијата 3D страна Shenshina

Рачно Насликани еден од Еден Вид руската Лак Кутија Момче Носи Капа Магијата 3D страна Shenshina

евалуација:

DEN 21480.00
Од стока
Во магацинот

Тука е уште една исклучителна работа од страна на уметникот Shenshina на тема : "Младо Момче Носи Капа w/ Теди Мечки".Shenshina е gradaute на fedoskino руската Лак Minatures училиште.Кутијата е добро дизајниран со oranate designes на теди мечки.Кутијата е 3 Димензионални како што можете да видите гравирани со сјајот и сцена на руската селото е во бела на момчето шапка.Кутијата е добро дизајниран со прекрасни украси.Рачно насликани и потпишан од страна на уметникот Shenshina.Големината е 3.5 со 2.75 од 1.75 инчи или 9 по 7 со 4.5 cm.

Детални спецификации

Додатоци на производи