.

.

BRISA ФОЛКСВАГЕН Колекција - Фолксваген Самба Автобус Т1 Camper Ван Глеѓ Кафе Кригла, Чаша Чај 2-pc Сет за Кујна, Гаража, Канцеларија - Кампување Опрема/Подарок-Идеја/Сувени?

BRISA ФОЛКСВАГЕН Колекција - Фолксваген Самба Автобус Т1 Camper Ван Глеѓ Кафе Кригла, Чаша Чај 2-pc Сет за Кујна,

евалуација:

DEN 622.80
Од стока
Во магацинот

☕️ ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ Фолксваген глеѓ кригла со добро познати "ФОЛКСВАГЕН" ретро мотив за на патот. ☕️ Емајл слој прави кригла многу лесно да се чисти - дури и кога патувате.НЕ се погодни за микробрановите. ☕️ Димензии се : h = 8 cm / 3.1 инчи, прибл. 350 ml / 11.8 fl мл. ☕️ Еден од најпопуларните првенство поставува со "ФОЛКСВАГЕН" T1 АВТОБУС CAMPERVAN МОТИВ. ☕️ Од "ФОЛКСВАГЕН" на фановите, за "ФОЛКСВАГЕН" фанови : BRISA развива "ФОЛКСВАГЕН" производи само со официјална ФОЛКСВАГЕН ЛИЦЕНЦА и највисоки стандарди за квалитет.

Детални спецификации

Додатоци на производи