.

.

AQQA Подводните Аквариум Грејач 500W/800W за 66-220 Галон Риба Резервоарот Грејач со Текот Температура Заштита Надворешна Температура Контролер 59-93℉ Погоден за Морски и Сл

AQQA Подводните Аквариум Грејач 500W/800W за 66-220 Галон Риба Резервоарот Грејач со Текот Температура Заштита

евалуација:

DEN 1823.76
Од стока
Во магацинот

Грејач ќе исклучување автоматски кога постигнување на поставените темп и ќе почне греење повторно кога на вода temp е 1℉ пониски од утврдените темп.Било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ве молиме да се стави на оган во близина на вода тече област за да се спречи нерамномерна греење и да го исклучите од напојување кога чистење на риба резервоарот или аквариум вода промени.Ве Молиме Имајте Во Предвид : . (Забелешка : на контролорот не е водоотпорен).

Детални спецификации

Voltage:
110V/60Hz

Додатоци на производи