.

.

FKSDHDG Универзален Автомобил Планината 360° Прилагодливи Gooseneck Чаша Носителот на Лулка,за Мобилен Телефон (Боја : D: D)

FKSDHDG Универзален Автомобил Планината 360° Прилагодливи Gooseneck Чаша Носителот на Лулка,за Мобилен Телефон

евалуација:

DEN 2083.20
Од стока
Во магацинот

Една рака операција:Со едно-копче за ослободување на копчето за лесно една рака работа додека возите.Ве молиме овозможи 0.4 - 6 Inchs:Погоден за мобилни телефони од 4 инчи до 6 инчи.Сунѓерот Заштита:задебелена силиконското перниче, зајакната тапацир, анти-испакнатини, заштита на телефонот.Ве молиме да се разбере.5-1 инч разлика поради manualmeasurement.Пакет се Вклучени : 1 x Чаша Носителот Стојат Cradle Specifications : Материјал : ABSColor : Црна/Сива/Red/Жолта/Blue Size : За 32x6.360° на Ротација:се Исполнат вашата визуелна потреби од сите агли.Сунѓерот Заштита:задебелена силиконското перниче, зајакната тапацир, анти-испакнатини, заштита на телефонот.Инструкции за инсталација не е вклучена.56 inch Note : 1.Професионалната Инсталација Е Препорачливо!Забелешка : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја на можеби малку поинаков од слики.Ние нудиме јасни слики, мерења каде што е можно.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.Ве молиме проверете колку што е можно за да бидете сигурни дека стварта е оној што ви треба.Една рака операција:Со едно-копче за ослободување на копчето за лесно една рака работа додека возите.Универзал За SUV , Изнајмување на Автомобили , Пикап , Голф Коли,и др. 4 - 6 Inchs:Погоден за мобилни телефони од 4 инчи до 6 инчи.

Детални спецификации

Додатоци на производи