.

.

Чистењето Меурчиња Свежа Четка Flushables Рефил, Тоалет и Тоалет Сад Почиста, го Елиминира Мирис и Limescale, Цитрус Акција Мирис, 20ct - Пакување од 2 (40 Вкупно Влошки)

Чистењето Меурчиња Свежа Четка Flushables Рефил, Тоалет и Тоалет Сад Почиста, го Елиминира Мирис и Limescale,

евалуација:

DEN 378.72
Од стока
Во магацинот

Прекинеме една подлога.Чистењето Меурчиња Свежа четка flushable refills работа со само тоалет Чистење на системот со flushable влошки за лесен чисти.Тоа е зошто scrubby ве става во целост commode режим со целосен тоалет сад Почиста toolkit (дополнителен комплет се продава одделно).Линија вилици со подлога, фатете на подлога, а потоа лизгајте го копчето кон вас, додека не слушнете КЛИК.Чувајте се справи во мирување.Тоа е само тоалет сад чистење на системот со flushable влошки.Тоа е лесно peasy чистење!Вкупно сад заштита и четка може да биде рамна?Тоа е чистење reinvented.Потопи еднократна рампа во вода и swish за да го активирате почиста, а потоа чистење сад.Отворете торбичка со сечење на испрекинатата линија.Чистење сад, вклучувајќи под рим.кога ќе заврши, само рамна валкани влошки далеку.Лизгајте го сини копчето за справи со далеку од вас да го отворите вилици целосно.

Детални спецификации

Додатоци на производи