.

.

Neomax 30 Ултра Сила Магнетна Терапија Водоотпорен Силикон Бразлетна - Артритис, Болка Магнетни, Голем, Бела

Neomax 30 Ултра Сила Магнетна Терапија Водоотпорен Силикон Бразлетна - Артритис, Болка Магнетни, Голем, Бела

евалуација:

DEN 1176.00
Од стока
Во магацинот

Ефектот е максимизиран со користење на 6x6x2mm коцка наместо да се користи мала големина магнет.Голема & Ултра силна 30 магнети – поголема од големината на магнет, на повисоко природни болка ефект.Ова осигурува максимална магнетни терапевтска корист и оптимални перформанси.99% Германиум – Германиум помага да се зголеми виталноста, зголемување на вашата дневна тело ритам.5-1cm поголеми од вашиот глуждот големина, така што вие не се чувствувате притисок на вашите глуждови.

Детални спецификации

Додатоци на производи