.

.

M5RU Инфраред Отворено Камера дивиот свет Активирањето на Инфраред Камера 12 Милиони 720p Шумата на Отворено Лов Камера Ноќ Визија дивиот свет Трага Камера Областа Сле?

M5RU Инфраред Отворено Камера дивиот свет Активирањето на Инфраред Камера 12 Милиони 720p Шумата на Отворено

евалуација:

DEN 631.20
Од стока
Во магацинот

★Ултра-ниска чувствителност : комбинација на висок квалитет на сликата сензор, со голем отвор висок квалитет на оптичка леќа собранието, ексклузивни автоматско изложеност и blur намалување алгоритам може да произведе слики во боја во слаба светлина, и произведуваат јасна визија ноќ во целосна темнина.Помалку потрошувачка, подолго работно време. ★Ако наидете на проблем за време на процесот на купување, можете да контактирате со нас преку е-мејл и П&функција, ние ќе ви одговори во рок од 0-6 часа да го реши проблемот за вас.Тоа може да режим за 1 година.Високо чувствителен сензор за движење евиденција секој неверојатно движење со ниска потрошувачка на енергија (Авто IR cut).Спецификации : Image sensor : 2 MP колор CMOSPhoto резолуција : 12 MP 4032 * 3024 Video резолуција : 640*480 P(Гледа како 1280*720 P на компјутер)Активирањето време : 0.Овој компактен фотоапарат е направен на IP56 водоотпорен ABS домување, така што можат да работат во тешко средини како пустина или тропска шума.8 S предизвика време, до 3 фотографии, 10-ТИ видео датотека по активирањето.Таа работи на 2бр 18650 батерии или 5 V моќ.8 seconds Camera пиксели : 12 million Infrared светла : 46, може да се пука на 10 метри away Photos или видеа се толку јасни како crystals Three слики може да биде донесена во еден second Support ПИР индукција чувствителност adjustment Support 3 фотографии континуирано shooting Support датум/време жиг на фотографии или v.

Детални спецификации

Додатоци на производи