.

.

Инфраред Отворено Камера PR600 Отворено Трага Камера Фото Стапица 12MP Дивиот Живот Трага со Ноќно Движење Трага Термички Imager Видео Камера Областа Следење на Камера (Б?

Инфраред Отворено Камера PR600 Отворено Трага Камера Фото Стапица 12MP Дивиот Живот Трага со Ноќно Движење Трага

евалуација:

DEN 2234.40
Од стока
Во магацинот

★Ако наидете на проблем за време на процесот на купување, можете да контактирате со нас преку е-мејл и П&функција, ние ќе ви одговори во рок од 0-6 часа да го реши проблемот за вас. : за 265g Accessory : Прирачник за корисникот, USB кабел, за околу рака, картичка reader Package Содржина : 1 * Камера(батеријата не се вклучуваат)1 * USB Cable1 * Strap1 * Картичка reader1 * прирачник за Корисникот.

Детални спецификации

Додатоци на производи