.

.

Попладне Чај СТП Кожа Лаптоп Врзивно Прстен Врзивно Џеб Врзивно Средни 9.2 X 6.7 Инчи 100 Страници

Попладне Чај СТП Кожа Лаптоп Врзивно Прстен Врзивно Џеб Врзивно Средни 9.2 X 6.7 Инчи 100 Страници

евалуација:

DEN 215.76
Од стока
Во магацинот

7 инчен, која е многу погодна за вашиот гласник торба и ранец, Атрактивни печатени обрасци веднаш може да се светне вашиот ден.Магнетни тока : магнет е опкружено со мазна СТП кожа, и магнет силно го одржува интегритетот на книгата.7 инчен Едноставна операција : притиснете го на врвот и на дното копчиња во исто време или повлекување на прстен нанадвор за да лесно се отвори 6-прстен врзивно средство, Притисни на прстен во внатрешноста да се затвори. 6 Челик врзивно средство : врзивно е направен од нерѓосувачки челик, кој не е лесно да ' рѓа и фирма, На 2 см (0.

Детални спецификации

Додатоци на производи