.

.

Yaami 2 парчиња Li-Ion Монета Мобилен Батерија Полнач LCD Дисплеј за LIR LIR2025 LIR2032 Батерија Копчето Литиум Батерии 100-24 2 Слот за да се Види Копче Фоб Замена(НИ)

Yaami 2 парчиња Li-Ion Монета Мобилен Батерија Полнач LCD Дисплеј за LIR LIR2025 LIR2032 Батерија Копчето

евалуација:

DEN 352.56
Од стока
Во магацинот

[Со Индикатор за Полнење] : Оваа монета мобилен батерија полнач со LCD екран може да се покаже на батеријата за нивото на наполнетост на 25%, 50%, 75% или 100% . [Компатибилен Батеријата Модел] : Оваа батерија, полнач е компатибилен со LIR2016, LIR2025, LIR2032, ML2016, ML2025, ML2032 копчето батерии. [Преносни] : Овој мал, преносни до 2032 батерија полнач е совршен за патување или други активности.Тоа може да се врши во вашиот џеб или чанта. [Широка Примена] : Оваа монета батерија полнач може да ви наплати две батерии во исто време и главно се користи во часовници, калкулатори, гаражни врати отварачки, играчки, игри, тежина скали, мини и самовила string светла, вратата chimes, пет јаки, pedometers, бројачи на калории, stopwatches, и повеќе. [Глобална напојување за AC100‑240 V Напон Текст] : копчето ќелија на полначот на батеријата е дизајниран да работи со глобална напојување за AC100-240 V.Ние препорачуваме полнење на батеријата на секои 3 месеци по добивањето тоа да го одржува напонот и чување на батеријата на ладно и суво место.

Детални спецификации

Додатоци на производи