.

.

8pc Природни & Органски Лице Боја Сет (Ангел Самовила Принцеза) ноќта на Вештерките БОЈА-Бесплатно Вегетаријанска Костим Шминка за Полнење

8pc Природни & Органски Лице Боја Сет (Ангел Самовила Принцеза) ноќта на Вештерките БОЈА-Бесплатно Вегетаријанска

евалуација:

DEN 366.00
Од стока
Во магацинот

ПРИРОДНИТЕ : Не се Измамени од страна на друго лице бои!Без ХЕМИСКИ направени БОИ овде!.Нашите # 3. Ангел Самовила Принцеза вклучува : Розова, виолетова, аква, златна, бела (одлично за самовили, фустан-up, принцеза, кралицата) ПОДГОТВЕНИ ДА се ПРИМЕНУВААТ : Нема вода потребни за, само се вртат вашиот апликатори & директно се применуваат дизајн.ДОЛГОТРАЈНИ : Одлична за Фаза Актери & долги часови.Останува дише и ќе не ШУШКА надвор или се чувствуваат Тесни на кожата.ПОДГОТВЕНИ ДА се ПРИМЕНУВААТ : Нема вода потребни за, само се вртат вашиот апликатори & директно се применуваат дизајн.БЕЗ Вештачки FD&C БОИ (за чувствителна кожа, Feingold Асоцијација Одобрени) НЕ Talc, НЕ Bismuth Oxychloride (предизвикува чешање, breakouts, црвенило),.

Детални спецификации

Додатоци на производи