.

.

12 Парчиња за Безбедност на Децата Кабинетот Заклучи Прилагодливи Ремени Бебе Кабинетот Заклучи Дете Доказ Фрижидер Заклучување на Вратата Фиока Брави за Фрижидер

12 Парчиња за Безбедност на Децата Кабинетот Заклучи Прилагодливи Ремени Бебе Кабинетот Заклучи Дете Доказ Фрижидер

евалуација:

DEN 311.76
Од стока
Во магацинот

Доволно количество : пакетот содржи 12 парчиња на бебето брави за кабинети во 3 бои, вклучувајќи бела, црна и кафена, адекватен квантитет и различни бои може да ги исполни вашите различни потреби и замени.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.Лепило безбедносни брави кабинет latch е лесно за возрасните за да го користите, но тешко за децата да се отвори, па што ќе ги вашите деца се безбедни.6 инчи, која може да се прилагоди на должината што треба, и тие се исто така лесен и удобен да го инсталирате и да ги отстраните.Прилагодливи и удобен : деца безбедносни брави се прибл.Карактеристики : Материјал : пластични Боја : бела, црна, кафеава Големина : прибл.

Детални спецификации

Додатоци на производи