.

.

Shulaner 250 Слотови Обоени Молив Случај Организаторот со Патент Оксфорд Голем Капацитет Пен Носителот Торба за Студент или Изведувач Шампањ Роуз

Shulaner 250 Слотови Обоени Молив Случај Организаторот со Патент Оксфорд Голем Капацитет Пен Носителот Торба

евалуација:

DEN 647.76
Од стока
Во магацинот

Објектот Стил : 252 Слотови Обоени Молив Случај Бренд : Shulaner Боја : Шампањ Зголеми Големина : 27. 5 слој дизајн, има сè видливо и организиран е многу полесно отколку картинг молив кутија околу и морале да пребарувате низ него, за она што ви треба.Голема Подароци : Подарок за уметници, деца, писатели или може да се купи за себе. 255 Индивидуални Слотови : има 255 индивидуални слотови (252pencil слотови и 3 поголеми слотови за гумичка или острилка), секој молив има свои индивидуални дупка/рака.Само за сите!.

Детални спецификации

Додатоци на производи