.

.

Нежно Чистење Во Резервоарот Тоалет Почиста Duo-Коцки, Sapphire Води, 4 Count

Нежно Чистење Во Резервоарот Тоалет Почиста Duo-Коцки, Sapphire Води, 4 Count

евалуација:

DEN 107.76
Од стока
Во магацинот

Помага во борбата тоалет прстен, тврда вода, и вар скала дамки.Безбедна за тоалет компоненти.Само капка во резервоарот и да уживате во чистење и freshening бенефиции за најмногу четири недели.Секој Дуо Коцка чисти до 4 недели.Овој пакет содржи 4 Duo-Коцки во Мека Чистење е Sapphire Води мирис за вкупно 16 недели на чистење.Нежно Чистење Duo-Коцки во резервоарот за автоматско тоалет почиста помага борбата тоалет прстен, тврда вода, и вар скала дамки.Нежно Чистење Duo-Коцки се лесни за употреба и безбедни за тоалет компоненти.Само капка Мека Чистење Duo-Коцка во резервоарот и да уживате чистење и freshening бенефиции за најмногу четири недели!.

Детални спецификации

Додатоци на производи