.

.

16oz Килибар Пластични Шишиња со Црна Предизвика Распрскувачи, BPA Free PET Пластика (2 Парчиња)

16oz Килибар Пластични Шишиња со Црна Предизвика Распрскувачи, BPA Free PET Пластика (2 Парчиња)

евалуација:

DEN 286.80
Од стока
Во магацинот

УДОБЕН!Одлично за патување, училиште, канцеларија, производи за чистење и DIY проекти.Refillable и машина за миење Садови Безбедно.БЕЗБЕДНО!Храна одделение BPA Free рециклираат пластика. 16oz Издржлива Пластика Килибар Шише.УВ СВЕТЛИНА ЗАШТИТА!Обоени шишиња обезбеди ултравиолетова светлина отпор да се заштити шише содржина.ДЕТЕ БЕЗБЕДНО!Пластични шишиња се лесни и се отпорни за разлика од стаклено шише опции. 16oz Килибар (Brown) МИЛЕНИЧЕ Пластични Шишиња со Црна Предизвика Sprayer Contains : 2 Шишиња и 2 Sprayers Sprayer има СПРЕЈ / STREAM / ИСКЛУЧУВАЊЕ на млазницата. 0.9 cc Излез на Спреј.

Детални спецификации

Додатоци на производи