.

.

【Аудио】JOOAN 3MP Безбедносна Камера Систем Wireless,8 Канал NVR & 8pcs 1296P Куршум Камери, IP67 Водоотпорна,ПИ Човечкото Движење Сигнализација со 1TB Хард Диск,Слободни Продолжува?

【Аудио】JOOAN 3MP Безбедносна Камера Систем Wireless,8 Канал NVR & 8pcs 1296P Куршум Камери, IP67 Водоотпорна,ПИ

евалуација:

DEN 7199.52
Од стока
Во магацинот

Паметен телефон/PC/Лаптоп/i Pad (Достапни за IOSt бидат предизвикани од мали листови, струење, мали животни).JOOAN Безбедносен Систем може да Снимате Видео без Интернет, својата нарекува локалните видите.Преземете ја Бесплатно "Eseecloud" АПЛИКАЦИЈА на Вашиот Паметен Телефон (i OS или Android).Опремени со микрофон,може да се слушне звукот на следење на сцена, додека живеат мониторинг.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Можете слободно да се направи на различни план за секоја камера според вашиот надзор потреби. 2) Поддршка Нормално Движење Откривање (За сите подвижни предмети).Само уживајте во безжична надворешна безбедносна камера систем со аудио!.Поддржува Multi-алармот ќе се вклучи (Видео Загуба, Движење Откривање, ПИ Човековите Откривање) и предупредување со аларм(NVR Ѕвончето, е-пошта, СТАН Алармирање и сл.0 ПРАТЕНИК high-tech леќа,Безжична Камера за видео надзор Безбедносен Систем претставува 3 MP(2048*1536) мега пиксели супер висока дефиниција и нуди 90 степен широк приказ агол.Мулти-алармот Видови : .Инфраред Растојание : 100ft (дури и во темнината) Забелешка : се Избегне рефлексивни објекти пред камерата, како што се ѕидови и стакло. 1) Ѕвончето : - Локални NVR ќе бип кога алармот е откриен.Поврзете NVR на вашиот рутер.Компатибилен уред : .

Детални спецификации

Додатоци на производи