.

.

Оптички+ Нано Стакло Екран Заштитник за Panasonic Toughbook СП-33

Оптички+ Нано Стакло Екран Заштитник за Panasonic Toughbook СП-33

евалуација:

DEN 357.60
Од стока
Во магацинот

На Оптичкиот+ Нано-Стакло екран заштитник обезбедува голем степен на заштита за користење на нашата nanometre тенка хибрид филм/калено стакло материјал, прецизно дизајниран за Garmin GPSMap 64s.Оптички+ Нано-Стакло екран штитници за заштита од гребнатини, scuffs и капки преку апсорбирање на било екранот влијанија, заштита на вашите уреди екранот.9% оптички јасност.за Garmin GPSMap 64s.Речиси невидливи заштита, можете дури и не се забележи тоа на вашиот дисплеј со своите 99.Вашиот екран заштитник, исто така, вклучува oleophobic слој, за да помогне да се намали отпечаток тестови.Нано-Glass Optic+ Нано-Стакло е сите на нов материјал комбинирање сила и заштита на традиционалните, подебели калено стакло екран заштитници со флексибилност и слаб на филмот.Мулти-слој материјал се состои од еден слој од калено стакло, сендвич меѓу две флексибилни филм слоеви, оваа комбинација дава Оптички+ Нано-Стакло тоа е екстремна издржливост и флексибилност.Во pack Optic+ Нано-Стакло Екран Заштитник за Garmin GPSMap 64s Polishing Cloth Smear-слободен wipes Dust Отстранување Stickers Easy да се следат примена на Инструкциите.Нано Стакло Екран Заштитник.Непречено Екран Experience Precision допир на осетливост преку мулти-слој стакло и филм состав реагира како вашиот телефон е сопствен екран, обезбедување секој допир е пренесен точно за совршен екран осетлив на допир искуство.

Детални спецификации

Додатоци на производи