.

.

SB ИНОКС од Нерѓосувачки Челик Кујнски Backsplash 24 x 30 18ga #4 ss304

SB ИНОКС од Нерѓосувачки Челик Кујнски Backsplash 24 x 30 18ga 4 ss304

евалуација:

DEN 1919.76
Од стока
Во магацинот

Големина : 24" x 30".Поправи лесно со силикони или ПЛ лепак (Не се вклучени ).Направени од 18 мерач #4 комерцијални одделение од нерѓосувачки челик.нерѓосувачки челик backsplash панел заштитува вашата кујна ѕид од валкани маст, масло, и други готвење остатоци.Тоа е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик.Совршен за современи или модерни стил кујна.Поправи лесно со силикони или ПЛ лепак (не се вклучени).

Детални спецификации

Додатоци на производи