.

.

homozy Заклучување Брз Клешти - 7inch

homozy Заклучување Брз Клешти - 7inch

евалуација:

DEN 383.76
Од стока
Во магацинот

Главно се користи за стегање делови да занитвам, заварување, мелење и друга обработка, и тоа исто така може да се користи како клуч.Површината на клешти главата е обложено и не е лесно да ' рѓа.Прилагодливи отворање дизајн е практично да работат.На Возбудлив процес е усвоена помеѓу клешти тело и клешти главата, што гарантира стабилност.Направени од високо квалитетен челик материјал, таа има висока цврстина и силна жилавост.Опис : - Главно се користи за стегање делови да занитвам, заварување, мелење и друга обработка, и тоа исто така може да се користи како клуч. - Направен од висок квалитет на челик материјал, таа има висока цврстина и силна жилавост. - Прилагодлив отворање дизајн е практично да работат. - Површината на клешти главата е обложено и не е лесно да ' рѓа. - Во Возбудлив процес е усвоена помеѓу клешти тело и клешти главата, што гарантира стабилност.Спецификација : - Материјал : Јаглероден Челик - Должина(5inch) : Прибл. 14.5 cm/5.7 inch - Должина(7inch) : Прибл. 18.5 cm/7.3 inch Package Вклучува : 1 парче заклучување plier.

Детални спецификации

Додатоци на производи