.

.

Shulaner 200 Обоени Молив Случај Организаторот со Патент Оксфорд Голем Капацитет Пен Носителот Торба за Студент или Изведувач Сина Роза

Shulaner 200 Обоени Молив Случај Организаторот со Патент Оксфорд Голем Капацитет Пен Носителот Торба за Студент

евалуација:

DEN 527.76
Од стока
Во магацинот

200 Поединечни Слотови : има 203 индивидуални слотови (200 молив слотови и 3 поголеми слотови за гумичка или острилка), секој молив има свои индивидуални дупка/рака.Само за сите!.Материјал : Направен од висок квалитет на Оксфорд, даде удобно се чувствуваат, трајни патентите ќе трае долготрајната употреба.Објектот Стил : 200 Слотови Обоени Молив Случај Бренд : Shulaner Боја : Сина Роза Големина : 27.Додава опуштено боење искуство.Голема Подароци : Подарок за уметници, деца, писатели или може да се купи за себе.34 инчи) Пакет се Вклучени : 1pcs 200 Слотови Молив Случај(ве Молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека моливи НЕ се Вклучени) најлесен, повеќето пригоден начин да го носи вашиот цртеж обоени моливи до вашата дестинација е во овој стилски Оксфорд 200 слот молив торба.Преносливост Дизајн : Има рачка за лесно носење, вие само може да оди надвор или патување со оваа корисна случај за вашиот боење. 4 слој дизајн, има сè видливо и организиран е многу полесно отколку картинг молив кутија околу и морале да пребарувате низ него, за она што ви треба.Оваа Боја Молив Носителот може да се одржи до 200 вашиот омилен моливи во уреден и организиран, Не повеќе дампинг моливи.Мулти-цел Торбичка Случај : ова Можете да го користите за обичните моливи, обоени моливи, fiskars гел пенкала итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи