.

.

NCAA Вирџинија Hokies Боја Логото Мини Фудбал, 9-Инчи

NCAA Вирџинија Hokies Боја Логото Мини Фудбал, 9-Инчи

евалуација:

DEN 422.64
Од стока
Во магацинот

Потресени Кафеава Боја Направен од Композитни Кожа и Карактеристики Композитни Кожа Крои.Фудбал Има од 2 до 4 Килограми Воздух и Мерки 9-Инчи во Должина.Ласерски Службен Печат Тим Обоени Лого.Официјално Лиценцирани Од Страна На Националните Колегиум Атлетска Асоцијација.Издржлив Дизајн Има Облик.Фудбалот е еден од Америка е омилен минатото-пати и тоа официјално лиценцирани 9-инчен NCAA Боја Логото Мини Фудбал направени од страна на Вилсон е мора да има за секој млад лојални љубител на спортот.Тоа е направен од композитни кожа и карактеристики композитни кожа крои и ласерски печат NCAA тим обоени лого.На потресени кафеава боја и различни црна крои го прави овој фудбалски навистина се издвојува.Нејзините издржлив дизајн и изградба помага да се одржи својата форма.Совршена големина за секој млад фудбалски фан да ги практикуваат своите фудбалски вештини!.

Детални спецификации

Додатоци на производи