.

.

РАЈ ДИВИ ОРХИДЕИ

РАЈ ДИВИ ОРХИДЕИ

евалуација:

DEN 287.76
Од стока
Во магацинот

Земја на потекло е Кина.Нашите производи се користат на пистата, фаза, и филм поставува целиот свет.Треба повеќе бои?Mehron е 30 боја асортиман Палета е само за вас.Топ Индустрија уметници имаат силна страст за нашиот производ, и сега Mehron Шминка е Професионална Шминка е на располагање на сите во потрага за ПОДОБРИ перформанси за секојдневна употреба.022 килограми.За оние кои сакаат да креирате сопствени палета на бои, купување на нашите 8-тепсија празна палета (808-ПАЛ-E) и индивидуалните Рај Шминка AQ .

Детални спецификации

Додатоци на производи