.

.

Вежба Америка КБР 1/4 Кобалт Крајот Мелница 4 Flute Агол Заокружување

Вежба Америка КБР 1/4 Кобалт Крајот Мелница 4 Flute Агол Заокружување

евалуација:

DEN 3002.88
Од стока
Во магацинот

Големина 1/4".Материјал : кобалт.Крај : соголени (светли).Вкупна должина : 3. Месо тело големина : 1/2. Големина : 1/4, материјал : кобалт, заврши : соголени (светла), вкупна Должина : 3, месо тело големина : 1/2, стил : агол радиус, број на флејта : 4, центар за сечење : non центар за сечење.Кобалт агол заокружување 4 flute крајот мелница, направени во U. S. A.

Детални спецификации

Додатоци на производи