.

.

Baidi Повторно Фа Мини Лицето Тренер Уред CAXA Ray Убавина Електронски Ролери Лицето Massager Полначот Мултифункционален Микро-сегашниот Бран на Светлина Убавина Инструмен

Baidi Повторно Фа Мини Лицето Тренер Уред CAXA Ray Убавина Електронски Ролери Лицето Massager Полначот Мултифункционален

евалуација:

DEN 1103.76
Од стока
Во магацинот

Ролери Лицето Полначот;1.Microcurrent 2.Platinum Слој 3.Водоотпорен Изградба 4.се соочуваат со Месење, со Двојно Дренажа* ролки 5.Контура Нега 6.Челото Нега 7.Образ Нега 8.Вратот Нега 9.Jawline Грижа. 1.By фаќањето на светлината од соларен панел , Re Fa генерација е многу блиску до сегашните тече првично за човечка кожа на "микро - тековната" .Оваа струја е речено да биде оној елемент за да се заштити вашата убава кожа здрава . 2.Секој ден , со одење третман на површината на кожата, со ролери , јас се поправи текстура , тоа ќе доведе до кожа, цврста и сјајна и напнатост .Во бањата и дневната соба или спалната соба на својот дом .Во секаде каде што ви се допаѓа , ве молиме да уживате во нега на кожата на Вест.

Детални спецификации

Додатоци на производи