.

.

6.6 FT Тешки Здрав Лизгачки Штала Вратата Хардвер за Полнење за Еден од врата на Врата Мирно и Тивко -Лесен за Инсталирање, Одговара 36-40 Широк Вратата(J Форма за Пропел

6.6 FT Тешки Здрав Лизгачки Штала Вратата Хардвер за Полнење за Еден од врата на Врата Мирно и Тивко -Лесен

евалуација:

DEN 935.76
Од стока
Во магацинот

Референтен метод за пресметка е следниов : Една врата = 2 X една врата панел ширина (Како вашата врата ширина е 3 FT, ќе треба 6 FT должина комплет)ЗОШТО да го одберете НАС?Од производство на обработка, секој производ е ставен во промет квантитативен по илјадници ригорозни тестови од страна на нашиот стручен кадар.Тоа е клучен избор за високо-квалитетен живот.Јаз на 6" се бара помеѓу врвот на вратата и таванот.Како дебели е вратата се погодни за овој комплет?▪Постојат решенија за врати на било дебелина!Завртки се користи за да се закачите на закачалка на вратата поддршка дебелина спектар на 1 3/8" 1 3/4", но ова може да биде лесно да се отвори со закопување на гром глава на задната врата, или со подигање 4 од локалните хардвер продавница.Внесете ја вашата врата длабочина и декоративни длабочина below When дали ви е потребно headboard?▪ Ако studs не се редат со пред-drilled дупки во железница. [Живот на Квалитетот] : Дали ќе наидат на проблеми пред или по купувањето, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт 24 часа на ден, ние активно ќе реши проблем за што и да се осигурате дека вашата шопинг искуство. [Едноставен и лесно да се инсталира] : пакетот доаѓа со професионална упатство за инсталација и професионално техничко водство на тимот за да им помогне да ги реши сите инсталација проблеми во секое време, заштеда на време и пари за да се најде столар или декорација на тимот за да се обезбеди дека имате грижете се-бесплатна инсталација.

Детални спецификации

Додатоци на производи