.

.

10 Парчиња 35 Вати MR16 Поплава GU5.3 12 Volt 2500 Час Lensed Халоген сијалица

10 Парчиња 35 Вати MR16 Поплава GU5.3 12 Volt 2500 Час Lensed Халоген сијалица

евалуација:

DEN 538.08
Од стока
Во магацинот

(10)-Светилки MR16 FMW Халоген Крушка, Покриени Леќа, 35 W, 12 Volts Anyray A1883 Y.База : GU5.3 , G5.3, GY5.3, GX5.3 Bi-Pin на База (2-Pin) и (5.3 mm Милиметри помеѓу Игли). 12 Volts , Топло Бела , Боја Температура 3000 K.Употреба : Дом, Канцеларија, Ресторани, Продавници, Училишта , Пејзаж / Универзална светилки.Висока Осветленост и Енергетски ефикасни сијалица / Anyray.Ќе биде Добра замена халоген светилки за повеќе намени, вклучувајќи : кабинет , плакар , отворен простор , дома, Микробранова печка, Рерна , Аспиратор , Свеќа Потоплите светилка , Вдлабнати тела , канцеларија, таванот светилка, продавници , маса , под контра , подот , ресторани , училишта , продавници , апарати за домаќинство тела , под кабинет , внатрешна , надворешна , безбедносна , пејзаж .Сите светилки се сосема нови и висока осветленост и долг живот.Сите наши светилки се Dimmable и може да се користи во конвенционалните блескаво нежните.Вашите Локални продавници продаваат слични светилки за $5 за секоја сијалица.

Детални спецификации

Додатоци на производи