.

.

SouiWuzi Лицето Тело Бои за Полнење Лицето Шминка Сликарство Масло Палета со Четки Партија Facepaint за Деца Возрасни лица се Соочуваат со Боја

SouiWuzi Лицето Тело Бои за Полнење Лицето Шминка Сликарство Масло Палета со Четки Партија Facepaint за Деца

евалуација:

DEN 1939.20
Од стока
Во магацинот

Answer : ___________________________ Note : 1.Примена : Ова лице боја за полнење е погодна за секој тип на партии, сценски претстави, празнувања шминка, улога игра носии, роденден партии, училиште шминка, итн. Бојата на фотографијата може да се разликува малку поради осветлување и различни екран. 15 Бои : Ова се соочуваат со сликарството палета вклучува 15 бои, кои може да се меша и се исти за неверојатни специјални ефекти.Донесе четки : Оваа забавна тело сликарство комплет доаѓа со 2 четки и 4 шаблони, па така можете да започнете со сликарство веднаш, нема потреба да се подготват дополнителни четки.Опис : Можете да се меша со различни бои на лицето тело бои палета преку вашата креативност да создаде различна боја ефекти за различните modelings, исполнување на потребите на различни прилики, и да уживате во повеќе забава.

Детални спецификации

Додатоци на производи