.

.

Мобилен Мини DVR 2 Каналот Автомобил Мобилни DVR 3/4/5MP 720/1080P AHD 960P CVBS Камери, Мобилни DVR HD 1080P 2CH Мобилни DVR со Двојна SD Картичка и Далечински Управувач за Автомобил Такси Ка

Мобилен Мини DVR 2 Каналот Автомобил Мобилни DVR 3/4/5MP 720/1080P AHD 960P CVBS Камери, Мобилни DVR HD 1080P

евалуација:

DEN 2349.12
Од стока
Во магацинот

1) компресија, со висока резолуција, full реално време за снимање, AVI формат.Можете исто така да JPEG слики со аудио плејбекот, да премотувате напред, пауза, HDMI 1080p излез, и нормално аналогни CVBS видео излез, лозинка за најава, итн.Ова е најмалиот HD 1080 P 2 Каналот SD DVR, со најмоќните функции во Кина пазарот еве сега, тоа може да работи во возила и други движи. 【Заврши Мобилни DVR Поставите】Додатоци на мобилните DVR : Една мини 2channel мобилни DVR,еден мобилен DVR далечински управувач,еден мобилен DVR прирачник,и три 3-во-1 кабли.Производ : Ова е најмалиот HD 1080 P 2 Каналот SD DVR, со најмоќните функции во Кина пазарот еве сега, тоа може да работи во возила и други движи.Оваа " 2 CH мини AHD камера DVR има Нови HD Аудио Видео Кодирање и декодирање технологија.DVR има REC-снимање и PWR-моќ индикатор.Мобилен DVR може да се користи во автомобил, такси, училишниот автобус, автобус и камион. * G711 аудио компресија, Аудио и видео синхронизација.Функција : 1.Таа работи со CVBS и AHD 5.Мобилен DVR поддршка 512 GB простор за складирање макс во SD-картичката.Мобилен DVR има dual-SD-картичка.Можете исто така да JPEG слики со аудио плејбекот, да премотувате напред, пауза, HDMI 1080p излез, и нормално аналогни CVBS видео излез, лозинка за најава, итн. (HDMI не може да поддржува аудио излез ).

Детални спецификации

Додатоци на производи