.

.

Alphadog Серија Патка Завиткани остри кожа Стапови (4oz) (Пакување од 10)

Alphadog Серија Патка Завиткани остри кожа Стапови (4oz) (Пакување од 10)

евалуација:

DEN 362.40
Од стока
Во магацинот

НЕ СЕ ЗА ЧОВЕЧКА ИСХРАНА.ЧУВАЈТЕ ГИ ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКТНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА, ТОПЛИНА И ВЛАЖНОСТ.ФРИЖИДЕР И ПО ОТВОРАЊЕТО И НАЈДОБРО СЕ КОНСУМИРА ВО РОК ОД 10 ДЕНА.ПРОИЗВЕДЕНИ ВО КИНА.СОСТОЈКИ : ПРИРОДЕН ПАТКА ГАРАНТИРА АНАЛИЗА : СУРОВА ПРОТЕИНИ (27%), СУРОВА МАСТИ (12%), СУРОВА ПЕПЕЛ (16%), ВЛАГА (42%). "Тендерска Патка Jerky (4oz)" Состојки : Природен Патка Гарантира Анализа на Сурова Протеини (Мин.) 27% Сурова Масти (Макс.) 12% Сурова Пепел (Макс.) 16% Влага (Макс.) 42%.

Детални спецификации

Додатоци на производи