.

.

Amscan 39007608 Не Токсични Крем Врз Основа Full Body Paint, 34 Оз, Бела

Amscan 39007608 Не Токсични Крем Врз Основа Full Body Paint, 34 Оз, Бела

евалуација:

DEN 135.84
Од стока
Во магацинот

Пакетот Вклучува : 1 бела тело боја 100ml.Бела full body paint дека е не-токсични крем врз основа шминка.Се најдобро љубител на спортот или кловн постои, носат бои на вашиот кожата на играта ден или било каков вид на забава.Лесно да се дополнуваат со било кој костим со оваа бела тело боја.Лесно се мие со исклучување со сапуница вода.Бела Телото Бојата - Нето-WT. 3.4 оз.

Детални спецификации

Додатоци на производи