.

.

JUBEST 51 Би-Виткање Штала Лизгачки Вратата Хардвер Песна за Полнење,Тешки Врвот Монтирани Црна Ролери за 4 Врати

JUBEST 51 Би-Виткање Штала Лизгачки Вратата Хардвер Песна за Полнење,Тешки Врвот Монтирани Црна Ролери за 4

евалуација:

DEN 540.00
Од стока
Во магацинот

СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : Ние специјализирани во лизгачки вратата и хардвер за многу години.Нашите штала вратата хардвер е направен од висок квалитет на јаглероден челик со матирано црна површина.Нема потреба да се грижите за квалитетот.Ќе го добиете она што го плаќаат.ВРАТАТА ТЕЖИНА КАПАЦИТЕТ : 180 LB, Песна должина 51-3/16",одговара max вратата leaf width 11-3/4";Дебелина : 1-3/8"~1-5/8".Растојанието од врвот на вратата на врвот на ролери е 5 5/16".Сите најлон тркала биле тестирани над 100,000 ролни.ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 1x 4.3 FT Железнички, 4x Железнички Изолација, 4x Ролки, 4x Ролери Загради, 2 Фиксни Конектори, 2x Кат Водичи, 3x Хексадецимален Клуч, 2x Запечатување Лента; Сите други потребни хардверски е вклучена како можете да го видите во сликите. (ВРАТАТА НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ.).МНОГУ ДЕТАЛНИ ИНСТАЛАЦИЈА ЧЕКОРИ : Ние нудиме чекор-по-чекор графички и текстуални настава.Сите мерки во инчи.Тоа е многу лесно за вас да ги референца за време на инсталацијата.ПОДДРШКА : Ние сме производство на штала вратата хардвер.Имаме професионален инженер во тимот .Ако постои прашање или проблем, pls се чувствуваат слободни да контакт.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.

Детални спецификации

Додатоци на производи