.

.

2K Пан Навалите Безжична Безбедност Камера Систем со 1TB HDD, Kittyhok 4pcs 3MP PTZ WiFi Надзор Камери Отворен/Затворен, 2-Начин Аудио, Водоотпорна, 100ft Ноќ Визија, Човечки Откривање

2K Пан Навалите Безжична Безбедност Камера Систем со 1TB HDD, Kittyhok 4pcs 3MP PTZ WiFi Надзор Камери Отворен/Затворен,

евалуација:

DEN 9359.76
Од стока
Во магацинот

【Далечински PTZ s агол на гледање е 100 степени.Со индустриски одделение единица за контрола и 3-axis пан s случува или што се случило во вашиот дом, во вашиот телефон, компјутер, или NVR.Нема потреба да се грижите за исчезнати од сите важни моменти.Инстант Известување.Вие ќе добиете известување кога движење е откриен.Еднаш пак на сирената алармот, на безжични безбедносни камери ќе алармот да се плашиш исклучување на натрапниците.Човековите Откривање.Можете да им се овозможи на човековите откривање.Потоа лажни аларми како движењето на дрвја или светла ќе треба да се избегнуваат(да Не Се 100% се Избегне).Тоа во голема мера го намалува лажни аларми.Секој надгради Wi Fi IP безбедносната камера делува како Wi Fi repeater.Wi Fi безбедносната камера со слаб сигнал ќе барање и поврзување со Wi Fi камера со подобар сигнал да се прошири веќе долго wifi опсег.Врз основа на 2.4 Ghz Wi Fi – силна Wi Fi сигналот за live streaming.

Детални спецификации

Додатоци на производи