.

.

Avant Раскошни Glycolic Киселина Рака Balm

Avant Раскошни Glycolic Киселина Рака Balm

евалуација:

DEN 600.00
Од стока
Во магацинот

Има за цел да се намали појавата на фини линии и брчки.Работи за да се хидрат интензивно.Помага во зајакнување на кожата на природната бариера.Возвишено Glycolic киселина рака balm има за цел да ги реструктуира и регенерирање на кожата.Науката Glycolic киселина има за цел да навлезат во кожата длабоко зголемување на нејзината цврстина, додека мазнење на фини линии и брчки, лекување на униние и oiliness за младешки изглед.Покрај тоа, шеј путер додадена на формула работи како emollient да се задржи вашата кожа млада и еластична.Тоа, исто така, има за цел да ја зајакнат досадна, и намалување на појавата на фини линии и брчки.

Детални спецификации

Додатоци на производи