.

.

Westinghouse Осветлување 0447000, 500W T4, E11 Мини-Може да База Јасно 2000Hr 9000LM 120V Халоген Сијалица

Westinghouse Осветлување 0447000, 500W T4, E11 Мини-Може да База Јасно 2000Hr 9000LM 120V Халоген Сијалица

евалуација:

DEN 222.48
Од стока
Во магацинот

W : 500, Volts : 120. Боја/Kelvin Температура : Бриши/3100 K.Lumens (Brightness) : 9000, Отценети Живот Часови : 2000. База : E11 Мини-Candelabra.На Westinghouse Светилки 500 T4 Q-E11 (0447000) е 500 Вати T4 Халоген Single-Ended Јасно E11 (Мини-Може да) База, 120 Volt Сијалица.

Детални спецификации

Додатоци на производи