.

.

Боја y Tradicion 100 Рака Насликани Talavera Мексиканската Плочки 2x2 шпански Медитерански Оркестарот

Боја y Tradicion 100 Рака Насликани Talavera Мексиканската Плочки 2x2 шпански Медитерански Оркестарот

евалуација:

DEN 1439.76
Од стока
Во магацинот

100 Мексиканската Talavera Плочки направени во Мексико.Мешани дизајни.Плочки може да претставуваат мали варијации на боја, дизајн и големина, поради неговата рачно изработени процес.Овие не секунди.Поради ротација на акции на некои од моделите од сликата би можел да биде заменет од страна на други прекрасни дизајни.Проценето време на испорака изнесува 5 дена.Без разлика колку е голема вашата нарачка, ние може да се пополни тоа!Плочки не се погодни за подот проекти, но тие се совршени за ѕидови, контра блузи, назад нота.

Детални спецификации

Додатоци на производи