.

.

V BESTLIFE 10PCS 75mm/2.95 во Крпа Говорникот Прашина Капа со Еластичност

V BESTLIFE 10PCS 75mm/2.95 во Крпа Говорникот Прашина Капа со Еластичност

евалуација:

DEN 402.96
Од стока
Во магацинот

Затоа, ние препорачуваме да изберете малку поголем големина, додека со замена, така што по замена, тоа не само што ќе ги покрие санираат траги, но исто така тоа изгледа добро и убаво.СОВРШЕН ПО ПРОДАЖБА на УСЛУГИ : за Било какви прашања,ве Молиме слободно контактирајте со нас,ние се обрне повеќе внимание да им се овозможи на купувачите подобро предмети и шопинг искуство.Спецификација : Предмет Тип : Говорникот прашина капа Материјал : Крпа Надворешниот Дијаметар : Прибл.Всушност, тоа не е случај.Само на висок, среден, бас звук е да не биде премногу насочен, начин на мешање на звукот може да бидат во хармоничен начин.ДЕКОРАЦИЈА : Убава и великодушни, кои се користат во доверба.51 во Пакет Листата : 10 x Прашина Капа Имајте во предвид : Вие нема мерка што големината треба добро пред да го купат, и многу пријатели ќе изберете иста големина на прашина капа што првично беше отстранет од звучник додека тие ги купуваат прашина капа.ЗАШТИТА : Тоа може да се заштити говорникот, така говорникот не ќе биде лесно да се притисне, згора на тоа, говорникот не ќе биде исполнет со прашина и тоа не наскоро ќе стане стариот.95 во Висина : Околу.Ако тоа се заменува со иста големина, трагите на одржување се уште е таму.

Детални спецификации

Додатоци на производи