.

.

Fielect Излезни Приклучоци Опфаќа Childproof Штекер Опфаќа Заштитници Електричен Приклучок Покрие Електрични Заштитник 2-Pin Сино Бела 32Pcs

Fielect Излезни Приклучоци Опфаќа Childproof Штекер Опфаќа Заштитници Електричен Приклучок Покрие Електрични

евалуација:

DEN 160.56
Од стока
Во магацинот

Вистински производ и бојата на објектот што е прикажано на сликата може да биде малку различен од вистинскиот производ, ве молиме обратете се на вистинскиот производ. 【Материјал】 -штекерот plug поклопецот е дизајниран со трајни ABS пластика, материјал, кој е еколошки и издржливи.

Детални спецификации

Додатоци на производи