.

.

Cambro 10CWGL135 Храна Пан GripLid Полна Големина Camwear Тави

Cambro 10CWGL135 Храна Пан GripLid Полна Големина Camwear Тави

евалуација:

DEN 592.56
Од стока
Во магацинот

Cambro - 10 CWGL135 - Целосна Големина Јасно Camwear Griplid Храна Покрие Тавата.Полна Големина Јасно Camwear Griplid Храна Покрие Тавата.Cambro. 10 CWGL135. Полна големина зафат покритие; 1 1/8 во (H) x 12 4/5 во (W) x 20 5/6 во (Длабочина); Одговара 20 7/8 во (W) x 12 3/4 во (Длабочина) храна тави; Трајни поликарбонат изградба; Grip Lid има украсениот-во полиуретан заптивка да зафат страна на храна пан; -40° до 210°С температура опсег; NSF уверение; 1 година ограничени производителот гаранција.

Детални спецификации

Додатоци на производи