.

.

BWOGUE 2 Пакет морско свинче Кафез Облоги Перат морско свинче Постелнина Обновливи Водоотпорен Анти Лизга Пишам Влошки Супер Абсорбента Кафез Облоги за Гвинеја Свињи

BWOGUE 2 Пакет морско свинче Кафез Облоги Перат морско свинче Постелнина Обновливи Водоотпорен Анти Лизга Пишам

евалуација:

DEN 383.76
Од стока
Во магацинот

Совршен Кафез ЛагерСет од 2 (1 сина plaid Супер абсорбента висока густина средниот слој; Дише водоотпорен TPU внатрешниот слој; 100% полиестер плетење на платно со анти-лизга на дното.Машина Перат : Нашата морско свинче кафез лагер е посебно дизајниран и може да се чистат со машина за перење.Нема потреба за чистење на валкани работи со рака.Додадете оцет како што е потребно, за да се помогне да се минимизира мирис.Супер Апсорпција и Мирис Контрола : Задебелена висока густина вода-апсорбирање слој може да се заклучи повеќе вода, да се спречи extravasation на урина, и да се обезбеди сува заштита во текот на ноќта.Мулти-цел & Врвен квалитет : Се популарни со морско свинче, Стаорец , Хрчак , Еж ,Chinchillas,Ferrets,Bunny,Зајакот и сл.Тоа е одличен економски и еколошки избор заштеда на пари и намалување на отпадот, мора да ги имате морско свинче подлога, удира купување бескрајни дрво и хартија постелнина.

Детални спецификации

Додатоци на производи