.

.

ТОН Зафат Клешти (VP-250)

ТОН Зафат Клешти (VP-250)

евалуација:

DEN 287.76
Од стока
Во магацинот

ТОН Зафат Клешти.Идеална алатка за луле и други тркалезни предмети.Исто така способни за сечење на каблите.Сечење дел се наоѓа зад забите во близина на заеднички.Цел твое преку ТОНОТ е официјален НИ дистрибутер Idaka Америка и да се избегне фалсификати.

Детални спецификации

Додатоци на производи