.

.

Belleinity Argan Масло - Чиста Argania Spinosa Екстракт од Мароко - Мулти-Цел Превозникот Масло за Поддршка на Кожата, Ноктите & Коса Здравје - Обновување, Навлажнувачки, Хидрантни,

Belleinity Argan Масло - Чиста Argania Spinosa Екстракт од Мароко - Мулти-Цел Превозникот Масло за Поддршка

евалуација:

DEN 239.76
Од стока
Во магацинот

✅ ВОЗДИГНЕ САМО-ГРИЖА - се грижи за себе подобро од било кога со argan масло!Нашите Мароко argan масло нуди исклучителна поддршка за кожата, ноктите и косата здравје, благодарение на високо ниво на витамин Д. ✅ НЕ ДОЗВОЛУВАЈТЕ СТАРЕЕЊЕ БОГ ЌЕ НАДОЛУ - Органски argan масло има прекрасно антиоксидативен ефект кој се намалува знаците на стареење.Тоа може да помогне во одржување на вашата младешки сјај по директна примена на кожата. ✅ REPAIR & ПОДМЛАДУВАЊЕ на КОЖАТА - Она што е значајно за овој превозникот масло е нејзината поддршка на кожата регенерација.Не само што придавам влогови на вашата кожа, таа, исто така помага да се обнови и да го надополнува своите клетки. ✅ ЧИСТА МАРОКО ФОРМУЛА - Извор вашиот мобилен оператор и етерични масла од бренд можете да им верувате!Ние брод на нашата чиста argan масло од Мароко.Тоа е чиста флаширана и без никакви полначи или додатоци. ✅ ЗАДОВОЛСТВО ЗАГАРАНТИРАНА - Клиенти се нашиот приоритет број еден.Ако чиста Мароко argan масло сте го добиле од нас не се совпаѓа со вашите очекувања, контактирајте не и ние ќе го прават тоа право.

Детални спецификации

Додатоци на производи