.

.

TE DEUM 6FT Лизгачки Штала Вратата Хардвер Комплет-Тешки Здрав, Мирно и Тивко -Лесно да се Инсталира - Одговара 36in Широка Врата Панел (јас Форма за Пропелер)

TE DEUM 6FT Лизгачки Штала Вратата Хардвер Комплет-Тешки Здрав, Мирно и Тивко -Лесно да се Инсталира - Одговара

евалуација:

DEN 934.80
Од стока
Во магацинот

Стави кат водич на подот прво да се поправи соодветна позиција и да се направи марка, така што врвот на подот водич може да работи пиш во слотот.Лизгачки Вратата тежина капацитет : 220 lb; одговара на врата завртување на ширина : 36"; одговара вратата панел дебелина : 1 3/8 инчи и 1 3/4 инчи.Црна Заврши;Една Штала Вратата за Полнење,јас-Форма Закачалка;Направени од издржлив јаглероден челик.Тоа им овозможува на способноста да се отворат повеќе соби без навреденост од занишан вратата.Поддршка : Ако постои било дел пропуштиле или defectived на штала вратата за полнење за време на превозот, ве молиме ги споделите со нас, ние ќе испрати замена и без наплата за исчезнати/дефект делови во прв пат.Да се претвори во гумени краеви околу 180 степени, така што тие се заглавени помеѓу вратата и железница.Употреба вежба малку да се вежба дупки на подот каде што марка е, и потоа да инсталирате кат водич.За да се Спречи вратата од занишан надвор или до против baseboard.Лесен за инсталација : Вклучуваат настава се објаснува на секој чекор со зборови и слики и сите податоци се мери во инч.

Детални спецификации

Додатоци на производи